FREE SHIPPING TO ALL OVER TURKEY!

All Purpose Cleaner

All Purpose Cleaner

No image set
Product Page
Friendly Organik Leke Çıkarıcı, özel olarak geliştirilmiş formülünde bulunan bitki özlü aktif bileşenler sayesinde kumaş ve yüzeylere sinen leke ve kokuları giderir. Doğal limon kokulu Friendly Organic Leke Çıkarıcı, gıda, kir, dışkı ve diğer doğal atıklardan kaynaklanan organik leke ve kokuları derinlemesine temizler ve çıkarır.
Sales price: 24,50 TL
ugc_cok_amacli_yag_cozucu
Product Page
Mutfak ve diğer tüm yüzeylerdeki inatçı lekelerle başa çıkmanın en hijyenik yolu: Sonett Organik Yağ Çözücü Kullanmak!
Sales price: 20,90 TL
ugc_wc_temizleyci
Product Page
Sonett Tuvalet Temizleyicisi ile tuvaletinizi zahmetsizce kirden ve kireçten arındırın. Organik temizliğin mis kokusu günlerce evinizi sarsın!
Sales price: 22,90 TL
2.05.032.011.9.002
Product Page
For intensive cleaning of the kitchen and bathroom. Absorbs odour. Removes lime and water stains and soap residue on fittings and tiles. Particularly well-suited to hard water. Without colour, fragrance and preservatives.
Sales price: 47,90 TL
ugc_cok_amacli_yuzey_tem
Product Page
Sonett Yüzey Temizleyici fayans, parke, laminat ve daha bir çok yüzeyi organik içeriğiyle zahmetsizce temizler.
Sales price: 16,90 TL
2.05.032.003.9.005
Product Page
Orange Universal Cleaner dissolves grease and dirt in the kitchen and bathroom, and from work surfaces and tiles. The essential oil spreads a nice and pleasant odour while cleaning, which leaves you feeling clean.
Sales price: 43,89 TL
No image set
Product Page
Friendly Organik Doğal Bitki Özlü Zemin Temizleyici, laminatve ahşap yüzeyler dahil çeşitli yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş doğal bir temizleme ürünüdür. Formülündeki bitki özlü aktif bileşenler kir, toz, iz ve lekeyi zeminde yapışkanlık ve zararlı kalıntı bırakmadan derinlemesine temizler. İçeriğindeki doğal koku ile tazelik hissi bırakır.
Sales price: 54,89 TL
No image set
Product Page
Limon Kokulu Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı
Sales price: 21,90 TL
No image set
Product Page
Limon Kokulu Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı
Sales price: 21,90 TL
2.05.032.003.9.006
Product Page
SODASAN All Purpose Cleaner is ideal for cleaning floors and all smooth and even surfaces as it contains purely herbal soaps. Only soyabean oil and sunflower oil obtained by organic cultivation are used to manufacture the soaps contained in it.
Sales price: 35,64 TL