X

Coronavirüs ile mücadele kapsamında yapılacak kısıtlamalar süresince
cumartesi günleri saat 10:00 ile 17:00 arası hizmet verecegiz.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO!

CITY FARM HAKKINDA

CITY FARM'IN HİKAYESİ

City Farm, organik gıdaya inanmış genç ekibi tarafından yönetilen, Türkiye’nin ilk ve en büyük organik firmasıdır. Mağazaları, ulusal perakende zincirler ve internet üzerinden ulaşabileceğiniz City Farm ürünleri, sizler ve çocuklarınızın sağlığı için özenle paketlenmiş ve uluslararası sertifikasyon kuruluşu ECOCERT IMO ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır.

SERTİFİKALI ORGANİK MAĞAZA

Sertifika

City Farm, yerli üretime inanır ve üreticileriyle kol kola pazara hizmet etmektedir. City Farm markalı tüm organik ürünler %100 Türk malıdır. Bu sayede, tedarik konusundaki hassasiyeti ve her gün piyasaya sürdüğü yeni ürünlerle Türkiye pazarındaki en geniş ürün çeşidine sahiptir.

City Farm, müşterilerine en iyi hizmeti sunarken, ürün çeşitliliğini ve bir evin ihtiyacı olan hemen her şeyi bünyesinde bulundurmak adına, mağazalarında ve internet sitesinde sertifikalı organik ithal temizlik ve kişisel bakım ürünlerini de bulundurmakta ve bu sayede organik ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla evlerinize kadar teslim etmektedir.

City Farm, başarının inanmak ve çalışmaktan geçtiğini bilen bir ekibe sahiptir. Bu yüzden haftanın yedi günü, sekiz mağazasında, aynı güler yüz ve heyecanla müşterilerine hizmet eder ve yeni mağazalar açıp organik gıdayı yaygınlaştırmak ve ulaşılabilir kılmak için yeni projeler geliştirir.

Sertifikalı Organik Mağaza

Bu projelerin sonuncusu olan www.cityfarm.com.tr internet sitesi üzerinden, kullanıcı dostu alışveriş sitesi, soğutmalı araçlarla evlerinize ürün teslim ederken, kapıda ödeme seçeneği, sürpriz indirim ve kampanyalarla, organiği sizlere daha da yaklaştıracak...