TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ ZAHMETSİZ TESLİMAT*
*
  • 1) 200 TL ve üzeri alışverişleriniz için geçerlidir.
  • 2) Istanbul ve Ankara ‘da teslimatlarınız soğutmalı araçlarımız ile yapılmaktadır.
  • 3) Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo

City Farm websitesinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz :

İstanbul, Ankara ve İzmir içine ücretsiz olarak , gün içerisinde, City Farm’ın kendi soğutmalı araçları ile teslim edilir. Bu iller dışında kalan 78 ilde teslimatlar 3 iş günü içerisinde Sürat Kargo veya Yurtiçi Kargo ( hizmet koşullarına bağlı olarak ) ile yapılmaktadır. Ürünlerin stok durumlarına göre teslimat zamanında aksaklık yaşanabilmektedir. Sadece İstanbul, Ankara ve İzmir illerimizde kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Et ve tavuk gibi soğutmalı araçlarda taşınıp teslim edilen ürünler, kargo koşulları göz önüne alınarak; İstanbul, İzmir, Ankara illeri haricine sipariş verilse bile gönderim yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz City Farm markalı ve etiketli ürünlerimiz için herhangi bir koşul gözetmeksizin yasal sorumluluklar çerçevesinde iade alınmaktadır. Diğer ürünlerin iadesinde, ürünün ambalajının açılmamış olması, ambalajsız ürünlerde ise ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış olması kaydıyla iade kabul edilmektedir.

Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz ödemelere ait iade ve eksik ürün ödeme iade işlemleri banka ile ilgili olarak 3 iş günü sürmektedir.

İadeleriniz İstanbul, Ankara, İzmir  şehirlerinde uygunluk olması halinde City Farm’ın araçlarıyla, uygunluk olmaması halinde ve diğer 78 ilimizde Yurtiçi Kargo firmasınca yapılacaktır.

City Farm’dan Yepyeni Bir Uygulama!

Siz seçin, biz istediğiniz gün ve saatte evinize gönderelim!

Bir yandan çalışan, bir yandan geceleri onların tatlı şikayetleriyle ilgienmekten uyuyamayan, kendine vakit ayıramayan anneler için City Farm’dan yepyeni bir uygulama!

İhtiyacınız olan ürünleri, ister mağazalarımızdan, ister telefon aracılığıyla, isterseniz cityfarm.com.tr’den seçin, ücretsiz olarak tüm ürünler sececeginiz gün ve saat aralığında kapınıza gelsin. Böylece, market alışverişinden .arttırdığınız zamanı, kendinize ve sevdiklerinize ayırın.

Teslimat ve iade ile ilgili tüm sorularınız için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden veya 0212 332 0010 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aynı gün teslim hizmetimiz , Nisan 2020'de başlanan "sokağa çıkma yasakları" nedeniyle oluşan yoğunluktan ötürü aksamaktadır. İstanbul , Ankara ve İzmir siparişleri 3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.